fot. pixabay.com

Iran: 73 osoby zginęły w ataku terrorystycznym w mieście Kerman, 170 odniosło rany

Na cmentarzu w irańskim mieście Kerman, na którym trwały obchody 4. rocznicy śmierci generała Kasema Sulejmaniego doszło w środę do dwóch eksplozji, które były spowodowane atakiem terrorystycznym –  poinformowała agencja Reutera, powołując się na władze lokalne. Zginęły co najmniej 73 osoby, a 170 zostało rannych – przekazało pogotowie ratunkowe.

Według doniesienia irańskiej agencji informacyjnej Tasnim eksplozje spowodowały dwa zdalnie odpalane ładunki wybuchowe. Wcześniej informowano, że wybuchły „zbiorniki z gazem” – podał izraelski portal Walla.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl