Gdynia: Odbędzie się dziś Forum Gospodarcze Wizja Rozwoju

Ponad 500 prelegentów, 91 paneli dyskusyjnych, 16 bloków tematycznych. W Gdyni odbędzie się dziś pierwsze Forum Wizja Rozwoju. Celem inicjatywy jest wspieranie i promocja działalności innowacyjnej w polskiej gospodarce. To największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce.

Zaplanowane na dzisiejsze Forum Wizja Rozwoju bloki tematyczne dotyczą m.in. szkolnictwa zawodowego, ekomobilności, budownictwa, energetyki, transportu i robotyzacji polskiego biznesu. Forum odbywać się będzie w dwóch obiektach – w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia oraz w hali widowiskowo-sportowej Gdynia Arena.

W wydarzeniu wezmą udział premier Mateusz Morawiecki, minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz, minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński, a także minister rodziny pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska oraz minister edukacji – Anna Zalewska.

Podczas Forum mają zostać wręczone Nagrody Gospodarcze. Ich celem jest promowanie przedsiębiorstw rozwijających polską gospodarkę. Wydarzenie w Gdyni organizowane jest po raz pierwszy.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl