Dyrektor Lasów Państwowych: Ekocentryzm jednym z zagrożeń
Ekocentryzm jest jednym z zagrożeń dla funkcjonowania polskich lasów. Nie możemy ulegać tym, którzy twierdzą, że człowiek nie może ingerować w przyrodę – powiedział w Toruniu dyrektor generalny Lasów Państwowych Konrad Tomaszewski.
