Policjanci i strażacy apelują o zachowanie bezpieczeństwa w Sylwestra
Fajerwerki należy odpalać w przestrzeni otwartej, nie z ręki i zgodnie z instrukcją obsługi – to niektóre z zasad, jakie należy przestrzegać w sylwestrową noc. O zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku apelują m.in. Komenda Stołeczna Policji oraz Państwowa Straż Pożarna.
