LM. Vive Kielce w ćwierćfinale rozgrywek
Szczypiorniści PGE Vive Kielce po raz drugi pokonali Rhein-Neckar Loewen i awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W wygranej 36:30 największy udział mieli Michał Jurecki i Alex Dujszebajew. Obaj zdobyli po 5 goli.
