Patryk Jaki przedstawił program „Bezpieczna Warszawa”
Nowe priorytety straży miejskiej, zwiększenie liczby patroli policyjnych, m.in. w pobliżu szkół, rozbudowa monitoringu miejskiego oraz doświetlenie przejść dla pieszych – to założenia programu „Bezpieczna Warszawa”, który przedstawił w czwartek kandydat na prezydenta stolicy Patryk Jaki.
