Wpisy autora Łukasz Brzeziński

[TYLKO U NAS] B. Kempa o polsko-węgierskim memorandum: Cieszę się, że sojusz dla dobra drugiego człowieka został podjęty

To jest przykład dla Europy. Bardzo chcielibyśmy, aby kolejne memoranda podpisać w ramach Grupy Wyszehradzkiej i zaprosić do konkretnej współpracy również inne kraje UE – mówiła w piątek na antenie Radia Maryja w audycji „Aktualności dnia” Beata Kempa, minister ds. humanitarnych w KPRM.