Trwa II Kongres Młodzieży Polonijnej w Warszawie
Uczestnicy II Kongresu Młodzieży Polonijnej modlili się dziś wspólnie podczas Mszy św., w Sanktuarium św. Siostry Faustyny w Warszawie. Młodzież odwiedziła też Sekretariat Konferencji Episkopatu Polski oraz Muzeum Powstania Warszawskiego i Pałac Prezydencki. Jutro spotka się m.in. z ks. abp. Grzegorzem Rysiem, metropolitą łódzkim.
