Lubuskie: Funkcjonariusze SG odzyskali kampera wartego 140 tys. zł
Funkcjonariusze z Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku (Lubuskie) odzyskali skradzionego w Niemczech kampera. Do sprawy został zatrzymany 31-letni Polak, który kierował pojazdem – poinformowała rzeczniczka Nadodrzańskiego Oddziału SG Joanna Konieczniak.
