W Naszej Rodzinie – nr 10/2015

Polecamy październikowy miesięcznik „W Naszej Rodzinie”, do którego dołączona została dziesiątką różańca patriotycznego w kolorze biało-czerwonym. Modlitwa różańcowa za Ojczyznę jest ważna szczególnie dziś, w obliczu nowych zagrożeń, wprowadzanych ustaw i decyzji władz niezgodnych z Ewangelią.

Pamiętajmy o codziennym odmawianiu chociażby dziesiątki Różańca w intencji Ojczyzny! Wyprośmy u Boga łaskę przemiany naszego kraju!  Różaniec wykonano z dużych paciorków imitujących kryształy w kolorze biało-czerwonym. W łączniku po jednej stronie znajduje się wizerunek św. Jana Pawła II, a po drugiej Jezusa Miłosiernego. Całość zwieńczona jest krzyżem papieskim. Do różańca dołączono instrukcję odmawiania z napisem: Przyłącz się do modlitwy różańcowej za Ojczyznę! Jezu, ratuj Polskę! – Ciebie prosimy wysłuchaj nas, Panie.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl