Rodzinna księga modlitw

Im bardziej rodzina staje przed Bogiem zjednoczona, tym bardziej jest pobłogosławiona. Wspólna modlitwa to najlepsze lekarstwo na wszelkie choroby.

Jest jak tarcza chroniąca przed złem – przełamuje urazy, rodzi przebaczenie i pojednanie. Warto więc – choćby okazjonalnie – zbierać domowników na wspólną modlitwę. Książka zawiera 100 gotowych propozycji wspólnej modlitwy na wiele różnych okoliczności (przy wigilijnym stole, z okazji Wielkanocy, modlitwę różańcową, Drogę Krzyżową, na okoliczność ślubu, urodzin czy chrzcin, ale też z prośbą o znalezienie pracy czy zdanie egzaminu). Będzie nam towarzyszyć nam przez cały rok, zarówno na co dzień jak i od święta. Warto, by znalazła się w każdej rodzinie.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl