Unia jak Titanic

prof. Mirosław Piotrowski

Niniejsza publikacja obejmuje czterdzieści trzy felietony nagrane z Parlamentu Europejskiego. Ich tematem są bieżące problemy Unii Europejskiej i Polski, a także ważne wydarzenia i historyczne rocznice. Przedstawiają subiektywną wizję Autora, polityka, historyka, profesora KUL i WSKSiM oraz od 2004 roku posła do Parlamentu Europejskiego (VI i VII kadencji), społeczno-politycznej i historycznej rzeczywistości. Teksty zawierają nie tylko ślad politycznych turbulencji, ale także pewne walory edukacyjne. Zostały one również przetłumaczone na język angielski.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl