Skarby Naszej Przeszłości

Mariola Jarocka

Odkrywaj zakątki Polski pełne skarbów! Książka opisuje miejsca w Polsce, z którymi wiążą się liczne opowieści i legendy. Opowiada o znanych z historii postaciach, zamkach, perełkach architektury i przedmiotach z dawnych czasów. Zaciekawia i zachęca, by wyruszyć w podróż śladami naszej historii!

Wszystko, co znajdziesz w tej pięknie ilustrowanej książce, jest na wyciągnięcie Twojej ręki – w zamkach, muzeach, wieżach i kościołach. W każdym województwie naszego kraju możesz przeżyć fascynującą przygodę. Niekiedy dotarcie do celu jest bardzo proste i nie sprawi Ci wysiłku. Czasem jednak trzeba będzie pokonać wiele schodów, wspiąć się na szczyt góry, idąc leśną drogą, przejść przez gotycki most, a innym razem przemierzyć mury obronne i chłodne królewskie komnaty. Być może ten cel jest niedaleko Twojego domu..?

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl