Przygotowanie do śmierci

św. Alfons Liguori

Niezwykle cenny poradnik dla każdego katolika!
Książka zawiera aż 26 rozdziałów, wśród nich m.in.: Środki przygotowania się na śmierć; O sądzie szczegółowym i sądzie ostatecznym; Złudzenia, jakimi zły duch mami grzeszników; O Bożym miłosierdziu. Dziś śmierć stała się tematem tabu. Tymczasem św. Alfons Liguori przypomina nam wszystkim, że jest ona nie tylko nieunikniona, ale też ostatnim aktem ziemskiej egzystencji oraz bramą, którą wejdziemy do życia wiecznego. Dlatego, tak ważne jest osobiste i szczególne przygotowanie się do niej. Święty przekonuje, że nawet w ostatnim momencie człowiek może się jeszcze nawrócić.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl