Kalendarz Rodziny Radia Maryja 2015

Kalendarz Rodziny Radia Maryja 2015 poświęcony został naszemu najdroższemu Ojcu Świętemu – Janowi Pawłowi II. W poszczególnych miesiącach przy każdej fotografii znajdują się jego myśli na temat wiary, miłości i rodziny.

Dzięki blaskowi pięknych portretów i słowom Jana Pawła II, kalendarz wniesie do naszych domów atmosferę świętości i będzie praktyczną pomocą dla całej rodziny.

W kalendarzu zaznaczono ważne święta kościelne i państwowe, dzięki czemu będziemy mogli pełniej i aktywniej uczestniczyć w życiu Kościoła i Narodu oraz dni imienin, abyśmy nie zapomnieli o naszych bliskich i znajomych. Dni kalendarzowe napisane zostały wyraźną dużą czcionką, są więc są czytelne nawet z dużej odległości, a wolne miejsce przy poszczególnych datach, pozwala na umieszczenie krótkich notatek.

Informacja: „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl