Aniele, który czuwasz…

100 modlitw, litanie i koronki do Aniołów.

Tradycja chrześcijańska od samego początku była bardzo przywiązana do aniołów. Towarzyszą, pocieszają, przynoszą orędzia, zapowiadają, wprowadzają w tajemnicę Boga. Są niezastąpionymi towarzyszami na drodze wiary.

Modlitewnik zawiera 100 najpiękniejszych modlitw do Aniołów, zarówno tych starszych, jak i nowszych, pochodzących z Biblii i inspirowanych Pismem Świętym, zaczerpniętych z liturgii Kościoła, a także koronki, nowenny i litanie. Poręczny format, twarda oprawa i kolorowe wnętrze to dodatkowe atuty tego wydania.

Informacja: „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl