Pamiątka konsekracji świątyni pw. NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – z pieśniami patriotyczno-religijnymi

W książeczce znajdziemy ilustrowaną historię budowy świątyni, niektóre jej miejsca i dzieła sztuki. Książeczka z płytą stanowią cenną pamiątkę konsekracji Świątyni pw. NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II.

Na płycie zamieszczono aż 20 pieśni patriotyczno-religijnych w przepięknym wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, które towarzyszyły tej uroczystości: Gaude Mater Polonia; Bogurodzica; Rota; Pierwsza Kadrowa; Marsz Sybiraków; Czerwone Maki na Monte Cassino; Póki Polska żyje w nas; Marsz, marsz Polonia; Zostań z nami; Ave Maria; Z dawna Polski Tyś Królową; Panie, dobry jak chleb; Panie, zostań z nami; Ciebie Boga wysławiamy; Boże, coś Polskę; Barka; Ojczyzno ma; Żeby Polska była Polską; Nadzieja; Jak Białe Orły.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl