O Piotrusiu, który szukał drogi do nieba

Jest taki zamek o pięknych komnatach, gdzie Król i Królowa z tęsknotą wypatrują gości. Nie martwią się nigdy, że przyjdzie ich zbyt wielu, że zjawią się nie w porę albo że zajmą za dużo czasu.

Dniem i nocą drzwi do sali tronowej są wystarczająco szeroko otwarte, aby każdy, kto zapragnie, mógł poprosić Króla o osobistą audiencję w sprawach małych lub życiowej wagi. Przy czym Król nie oczekuje dla Siebie jakichś nadzwyczajnych darów. Jest najbogatszy na świecie, więc jako upominek powitalny wystarczy Mu jeden dobry uczynek albo zwykła szklana kulka do zabawy.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl