Generał Kukliński. Polska samotna misja

Józef Szaniawski

Nowe, specjalne wydanie książki autorstwa prof. Józefa Szaniawskiego, „Generał Kukliński – Polska Samotna Misja”. Publikacja ukazała się z okazji 90. rocznicy urodzin Ryszarda Kuklińskiego. Poszerzona została o nowy rozdział, zdjęcia, mapy oraz treści. A to wszystko w nowej odsłonie graficznej i poręcznym formacie.

W 2016 roku prezydent Andrzej Duda, awansował pośmiertnie R. Kuklińskiego na stopień generała brygady. Było to długo oczekiwane uhonorowanie bohatera. Akt mianowania, przekazany przez prezydenta trafił do Muzeum Generała Kuklińskiego.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl