Chcę widzieć Boga – śpiewnik z płytą CD

Karmelitański Śpiewnik Liturgiczny wydany z okazji 500-lecia urodzin św. Teresy z Avila. Śpiewnik zawiera pieśni na kolejne okresy roku liturgicznego, melodie mszy i psalmów responsoryjnych oraz wiele pieśni karmelitańskich, z tekstami naszych świętych.

Wśród kompozytorów, którzy zechcieli podjąć jubileuszową współpracę z nami znajdują się: P. Bębenek, M. Domagała, Ł. Farcinkiewicz, J. Krutul, P. Pałka, U. Rogala i J. Sykulski. W śpiewniku znajdziecie również pieśni Wspólnoty Błogosławieństw. Do śpiewnika dołączono przepiękną płytę z tekstami świętych Karmelu! Płyta zawiera 18 utworów z tekstami świętych Karmelu.

Informacja Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl