Bitwy polskich żołnierzy 1940-1944 + CD

Joanna Wieliczka-Szarkowa

O polskich żołnierzach walczących na obcych frontach. Ze wstępem prezydentowej Karoliny Kaczorowskiej. 70 lat temu Polacy odnosili jedne z najchwalebniejszych zwycięstw w historii oręża polskiego.

Walczyli z tymi, którzy zabrali im ojczyznę, za wolność zniewolonych narodów płacąc swa krwią m.in.: pod Monte Cassino, w obronie Francji, pod Narwikiem, w Bitwie o Anglię i pod Tobrukiem. Ta książka to wspaniała epopeja o polskich żołnierzach walczących na frontach Europy i Afryki Północnej. Po hitlerowskiej i sowieckiej agresji, ze zdwojoną siłą podjęli walkę na wszystkich frontach, widząc przed sobą tylko jeden cel – wolną Polskę. Do książki dołączono płytę CD „Czerwone maki na Monte Cassino” – z nagraniami polskich pieśni żołnierskich z lat II wojny światowej w wykonaniu Centralnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego oraz Zespołu Teatru Klasycznego.

Informacja: „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl