
Pomorskie: w Rumi odsłonięto „Serce dla Inki”
W parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi odsłonięto w niedzielę upamiętnienie „Serce dla Inki” – srebrny relikwiarz poświęcony Danucie Siedzikównie. W uroczystości wzięła udział podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Agnieszka Jędrzak, oraz polskie dzieci z Kresów.
