
Lubelskie: strażacy zakończyli akcję ratowniczo-gaśniczą w Puszczy Solskiej
Strażacy zakończyli we wtorek po południu akcję ratowniczo-gaśniczą w Puszczy Solskiej, gdzie tydzień temu wybuchł pożar lasu. Teren pogorzeliska został przekazany już Lasom Państwowym i prywatnym właścicielom. W działaniach uczestniczyły setki strażaków, a także śmigłowce, samoloty gaśnicze i drony.




