PŚ w Zakopanem. Kwalifikacje przełożone na sobotę

Z powodu fatalnych warunków atmosferycznych odwołano zaplanowane na dziś kwalifikacje przed niedzielnym konkursem Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.


Zapowiadany na dzisiejszy wieczór silny wiatr nie pozwolił na rozegranie choćby jednej serii próbnej, a dodatkową trudność stanowiła mżawka. Wcześniej kilkukrotnie przesuwano godzinę rozpoczęcia rywalizacji.

Jutro przed skoczkami pracowity dzień. Treningi oraz kwalifikacje zdecydowano się przenieść na sobotę. Pierwsza seria próbna odbędzie się o godz. 11.00. Na 17.00 zaplanowano konkurs drużynowy, który również zostanie poprzedzony treningiem.

Sport.RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl