
S. Hula: Potrafię się mobilizować na najważniejsze momenty
„Były pewne kwestie, które trzeba było poprawić w pozycji dojazdowej. Udało mi się to zrealizować i myślę, że to mały, a nawet duży plus w porównaniu do dnia wczorajszego, dlatego że w zawodach potrafiłem oddać te najlepsze skoki” – podkreślił po sobotnim konkursie w Wiśle 20. w rywalizacji Stefan Hula.











