
M. Jakubiak o sejmowej większości: Oni nic nie robią!
Oni po prostu nic nie robią! Oni funkcjonują od afery do afery. Sami zaczęli się już kłócić ze sobą i to w sposób znaczący, bo publicznie i w mediach. Na razie to są tylko takie „jaskółki”, natomiast tam w środku zaczyna już wszystko wrzeć – mówił w środowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja Marek Jakubiak, poseł Kukiz’15, krytykując większość sejmową. Polityk wytknął też błędy Prawa i Sprawiedliwości.











