
Bezpłatne zwiedzanie Muzeum Auschwitz dla polskich uczniów podczas pobytów studyjnych
Muzeum Auschwitz podało, że od marca uczniowie ósmych klas szkół podstawowych i placówek ponadpodstawowych, mogą nieodpłatnie zwiedzić Miejsce Pamięci w ramach stacjonarnych pobytów studyjnych. W 2025 roku z wzięło w nich udział ponad 12 tys. uczniów.








