Myśląc Ojczyzna


Pobierz

Pobierz

Szczęść Boże!

Im bliżej do wyborów do Europlarlamentu  26 maja, tym lepiej widoczny jest pomysł lewackiej opozycji na sukces w tych wyborach. Ponieważ zwycięstwo jest dla PO/PSL/SLD i wszelkiej maści antychrześcijańskich środowisk walką o wszystko, walką o życie, więc w przemyślanych działaniach finansowanych z zagranicy przez Niemcy i antycywilizacyjne fundacje Sorosa, posuwają się do ataków już ostatecznych. Stosują działania na wzbudzenie w Polakach emocji, nienawiści i strachu, działania mające rozbić naszą polską wspólnotę skupioną historycznie od ponad tysiąca lat wokół chrześcijaństwa i Kościoła Katolickiego, który zawsze był nośnikiem naszego narodowego dziedzictwa.

Opozycja, która grupuje poza PO również pozbierane zewsząd, już najbardziej skrajne, lewackie, uliczne bojówki jak KOD, Obywateli RP itp. dopuszcza się już jawnie ataków na kościoły, także wewnątrz nich. Oszaleli bojówkarze, w tym kobiety, zrywają ze ścian krzyże, łamią je, atakują księży w czasie Mszy. Bezczeszczą – z  satanistyczną dzikością – wizerunki Matki Boskiej Częstochowskiej, diabelską sześciokolorową tęczą i naklejają je śmietnikach, toaletach czy murach kościołów. Wyświetlane są filmy, które w fałszywym świetle pokazują bardzo poważny problem pedofilii, czyli seksualnego atakowania dzieci i młodzieży. Fałsz i nieuczciwość polega na pomijaniu faktów i fałszywych sugestiach, to jest na pokazywaniu ohydnych czynów kilku księży pedofilów, którzy byli jednocześnie tajnymi współpracownikami SB z czasu PRL i w celu późniejszego kompromitowania Kościoła byli lokowani w seminariach duchownych, uzyskiwane filmowe materiały operacyjne PRL-owskich Służb Bezpieczeństwa dotyczące kilku księży – tajnych współpracowników, wykorzystywano ostatnio w wyświetlanym filmie, by przekonać Polaków, że pedofilia jest nierozwiązanym problemem tylko i wyłącznie całego Kościoła Katolickiego w Polsce.

A tymczasem fakty mówią całkowicie coś innego. Statystyki podają, że wśród tysiąca  pedofilów skazanych w Polsce w ciągu ostatnich 10 lat było tylko 27 księży, czyli na tysiąc pedofilów siedzących w więzieniach tylko 27 księży w ciągu 10 ostatnich lat. Reszta, tj. 973 przypadki pedofilów to osoby świeckie różnych zawodów. Ale statystyki podają też inne fakty. Wśród tego tysiąca skazanych za pedofilię było 40% homoseksualistów i innych osób płciowo zaburzonych. Czyli pedofilia to nie jest przede wszystkim problem Kościoła, a świeckich homoseksualistów, którzy od lat byli i są przez obecną opozycję PO/ SLD/PSL hołubieni i chronieni. Np. prezydent Warszawy Trzaskowski wprost objął niedawno patronat na tegoroczną pardą homoseksualistów w Warszawie. Prezydent Trzaskowski, i inni prezydenci ze zbuntowanych polskich miast – Poznania, Łodzi, Gdańska, jawnie popierają środowiska osób zaburzonych, środowiska homoseksualne, w których statystycznie niemal co drugi jest pedofilem. Prezydent Warszawy i prezydenci innych zbuntowanych wobec polskich władz miast forsują do podległych sobie szkół i przedszkoli nauczanie seksualne według wytycznych lewackiej, międzynarodowej organizacji zdrowia WHO zalecającej pobudzanie, obmacywanie i molestowanie – też przez obcych – dzieci już od niemowlęctwa. PO/PSL/SLD i tym podobne Wiosny propagują homoseksualizm i pedofilie zupełnie jawnie, bronią bezwstydnie lewackich pedofili, jak pan Roman Polański – reżyser, niektórzy radni z Platformy Obywatelskiej, jak niektórzy współpracownicy PO od wizerunku, czy pedofilscy terapeuci dziecięcy – jak pan Samson.

Walka z Kościołem, czyli ostoją polskości polega na przyklejaniu mu na potrzeby wyborcze gęby pedofila i homoseksualisty, bo tylko zniszczenie Kościoła, zohydzenie kapłanów może doprowadzić do tego, że swój Boży Kościół będziemy opuszczać. A diabelsko osamotnieni i od Boga oddzieleni znajdziemy się w obszarze nienawiści i zła, podatni na manipulacje lewactwa. Ich satanistyczna liderka, niejaka pani Lempart wezwała ostatnio w ataku nienawiści do polowania na Kościół. Wołała publicznie do katolików: „Nienawidzę was potwory. Zgnijecie w pierdlu, a Wasze pomniki spadną”.

Słucham tego wszystkiego, tych wszystkich ataków z przerażeniem. Te antychrześcijańskie ataki mają podważyć prawdę, że Polska bez Kościoła nie będzie istnieć. Prawo i Sprawiedliwość takie właśnie hasło głosi. Chodzi więc w atakach na Kościół pośrednio o ataki na Prawo i Sprawiedliwość, które fundamentu polskości broni. Nie dajmy się więc opętać antykościelnej nienawiści, wywoływanej na potrzeby wyborcze przez Platformę, PSL i SLD. Na potrzeby zniechęcenia do Prawa i Sprawiedliwości, które chrześcijańskich wartości w Polsce broni.

Szczęść Boże! 

drukuj