W Krakowie odbędzie się Wielkopostny Dzień Skupienia dla Małżeństw Niepłodnych

Krakowskie Duszpasterstwo Małżeństw Niepłodnych oraz Stowarzyszenie „Abraham i Sara” zaprasza na Wielkopostny Dzień Skupienia dla Małżeństw Niepłodnych, który odbędzie się 9 marca 2024 roku w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem: „Ja jestem z wami przez wszystkie dni” (Mt 28, 20). Rekolekcje poprowadzi ks. dr Tomasz Białoń.

Wielkopostny Dzień Skupienia dla Małżeństw Niepłodnych odbędzie się w sobotę, 9 marca, w klasztorze Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Krakowie przy ulicy Nazaretańskiej 1. W programie znajdzie się między innymi wspólnotowa modlitwa oraz czas na wzajemne dzielenie się doświadczeniami. Będzie też możliwość indywidualnej rozmowy na temat leczenia naprotechnologicznego. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli także okazję wysłuchać wykładu dotyczącego procedury adopcji.

„Nasze tęsknoty zawierzymy Dobremu Panu Bogu w czasie Mszy św. w intencji małżeństw niepłodnych, a na koniec będziemy mogli uwielbić Boga w pięknym nabożeństwie prowadzonym przez Saletyńską Wspólnotę Nowej Ewangelizacji” – podkreśla Mateusz Pękala, prezes zarządu Stowarzyszenia „Abraham i Sara” w Krakowie.

Szczegółowy program wydarzenia oraz informacje dotyczące zapisów znajdują się [tutaj].

Stowarzyszenie „Abraham i Sara”/radiomaryja.pl

drukuj