Tragiczny wypadek w rodzinie Papieża

Trzy osoby z bliskiej rodziny Ojca św. Franciszka zginęły, a jedna jest w stanie ciężkim na skutek ran odniesionych w wypadku samochodowym – podało Radio Watykańskie.

W szpitalu, w bardzo poważnym stanie, jest bratanek Ojca św. Żona bratanka i ośmiomiesięczny syn zginęli na miejscu. Drugie dziecko, dwuletnie, zmarło w szpitalu.

Według źródeł policyjnych, do wypadku doszło w argentyńskiej prowincji Córdoba. Samochód, którym podróżowali krewni Franciszka, zderzył się z ciężarówką. Przyczyny wypadku bada policja.

Papież jest głęboko dotknięty tym, co się stało. Prosi wszystkich, którzy uczestniczą w jego bólu, o łączność modlitewną.

Radio Watykańskie

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl