Toruń: Trwają nauki rekolekcyjne prowadzone przez red. Grzegorza Górnego

W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu trwają rekolekcje wielkopostne prowadzone red. Grzegorza Górnego. W niedzielę odbędzie się ostatni dzień nauk rekolekcyjnych.

Od piątku red. Grzegorz Górny prowadzi rekolekcje wielkopostne dla studentów WSKSiM. W Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II podczas Mszy św. o godz. 18.00 dziennikarz wygłosi ostatnie nauki rekolekcyjne.

Prelekcję red. Grzegorza Górnego z piątku można odsłuchać [tutaj], a z soboty [tutaj].

Red. Grzegorz Górny jest m.in. publicystą tygodnika „wSieci” i portalu „wPolityce”. Prowadzi również Klub Trójki w Programie III Polskiego Radia.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl