Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej – „Łyknij życia”

24 sierpnia w Grabowie odbędzie się spotkanie młodzieży Archidiecezji Lubelskiej pod hasłem: „Łyknij życia”, podczas których młodzi ludzie będą szukać odpowiedzi na pytanie o sens życia.

Tegoroczne hasło spotkania nawiązuje do symbolu wody, która jest niezbędna człowiekowi do przeżycia. Jest to także symbol Ducha Świętego, którego potrzebujemy, aby żyć owocnym duchowym życiem. Organizatorzy poprzez takie porównanie chcą pokazać, że tak jak ciało ludzkie umiera bez wody, tak i dusza człowieka bez Ducha Świętego staje się martwa.

SMAL jest czasem szczególnej modlitwy o Ducha Świętego. Młodzi ludzie będą mogli świadomie dokonać wyboru Jezusa poprzez odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Spotkanie jest czasem adoracji, modlitwy, świadectwa, poważnych rozmów o życiu, ale i dobrej zabawy. Podczas spotkania wystąpią znane zespołu religijne. Odbędzie się także Festiwal Piosenki Pielgrzymkowej.

Organizatorzy kierują zaproszenie w szczególności do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.

łykni_życia_plakat

Kliknij aby powiększyć

Program:

8.30-10.00 Zgłoszenia

10.00 Otwarcie spotkania

10.15 Zabawa w duchu ks. Bosko – siostry Salezjanki

11.00 „Kim jestem?” – spotkanie w grupach

11.45-12.30 Przerwa i możliwość spowiedzi

12.30 Eucharystia

13.30 Obiad

14.30-16.00 „Żyć pełnią życia” – spotkanie w grupach

16.15-17.00 Pitzo &Polssky – finaliści programu „Mam talent”

17.30 Kolacja

18.00-20.30 FESTIWAL PIOSENKI PILEGRZYMKOWEJ

21.00 magda.lena frączek LOVE story – koncert

22.15 „Z Ducha i z wody zrodzeni” – nabożeństwo

RIRM/Archidiecezja Lubelska 

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl