Spotkania opłatkowe Rodziny Radia Maryja

Jak co roku Rodzina Radia Maryja będzie uczestniczyć w spotkaniach opłatkowych. Odbędą się w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i USA. W każdym ze spotkań weźmie udział ojciec z Radia Maryja. Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu opłatkowym powinny wcześniej poinformować o tym organizatorów.  Ilość miejsc jest ograniczona.

Przedstawiciele Kół i Biur Radia Maryja będą uczestniczyć we Mszach Św. Będą dziękować za 21 lat ewangelicznej misji Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych oraz prosić patronkę rozłości – Maryję o dalszą opiekę nad rozgłośnią i jej Dyrektorem – o. Tadeuszem Rydzykiem. Po modlitwie rozpoczną się spotkania opłatkowe i wspólne kolędowanie.

W Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii spotkania opłatkowe odbędą się m.in. w Bydgoszczy, Poznaniu, Krakowie, Dotmundzie, Munster i Londynie.

opłatki_stan_01.02.2013

Kliknij aby powiększyć

Spotkanie opłatkowe w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 5, 6, 13 i 20 stycznia. Wcześniej należy nabyć karty wstępu – poinformował o. Zbigniew Pieńkos z Centrali Radia Maryja w Chicago. Spotkanie opłatkowe w Toronto odbędzie w London w sobotę 12 stycznia. Główne spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja w Kanadzie odbędzie się 13 stycznia. W Polskim Centrum Kultury zaplanowano bankiet opłatkowy. Na spotkanie zostali zaproszeni goście z Polski, którzy opowiedzą o tym, co dzieje się w Radiu Maryja – powiedział o. Jacek Cydzik z Kanady. Dodał, że odbędzie się koncert i loteria. Wcześniej należy kupić bilety.

 

 

SZCZEGÓŁOWY PLAN SPOTKAŃ W STANACH ZJEDNOCZONYCH I KANADZIE

W Stanach Zjednoczonych najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę 5 stycznia o godzinie 4 po południu w restauracji Crystal Light przy 8400 S. Cicero Ave. Burbank. To jest południowa strona miasta. Karty wstępu u pana Henryka, tel. 7733918176.


Pobierz Pobierz

W niedzielę 6 stycznia zapraszamy do Chicago na północną stronę miasta. O godzinie 10:30 odbędzie się Msza św. w kościele św. Stanisława, biskupa i męczennika pod przewodnictwem ojców z Radia Maryja z Torunia. O godzinie 4 po południu spotkanie przy stole świątecznym w restauracji Lone Tree Menor przy 7730 North Milwaukee w Niles. Karty wstępu w Centrali Radia Maryja przy 6965 West Belmont Avenue, tel. 7733858472.

W Toronto spotkania opłatkowe rozpoczniemy w London w sobotę 12 stycznia w parafii Matki Bożej Częstochowskiej o godzinie 5 p.m. uroczysta msza św. z udziałem ojców z Torunia a później uroczysta Msza św. Gorąco pozdrawiamy ojca proboszcza parafii ks. Zbigniewa Rodzinke Michalite. Nasze główne spotkanie opłatkowe w Toronto w niedzielę 13 stycznia o 2.30 p.m. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. w kościele św. Maksymiliana Marii Kolbe. Na tę mszę zaprasza proboszcz parafii, o. Janusz Błażejak. Po tej mszy św. o godzinie 4 p.m. spotkanie, bankiet opłatkowy w Polskim Centrum kultury im. Jana Pawła II przy 4300  Cawthra Road Mississauga  Będziemy spotykali się z gośćmi z Polski, którzy opowiedzą nam z pierwszej ręki o tym, co dzieje się w Radiu Maaryja, Bożena i Lech Makowieccy z Polski zagrają i zaśpiewają kolędy, tak, jak uczynili to wcześniej w Chicago. Jan Gromada przygotuje świąteczny obiad. Będzie loteria – telewizor 42 calowy, będzie można na nim odbierać TV Trwam i inne nagrody, które sprawią, że nasz świąteczny stół to nie tylko modlitwa, ale i poważne rozmowy, zabawa. Gorąco zapraszamy, bilety można nabyć m.in. telefonicznie, proszę pytać, rezerwować u Pani Joanny Strzeżek, tel. 9058453553.

13 stycznia spotykamy się również w New Britain, Connecticut, o godzinie 11:30 przed południem – Msza św. w kościele Najświętszego Serca Jezusowego. Po Eucharystii spotkanie w sali szkolnej przy kościele. Karty wstępu u pana Antoniego Klukowskiego, Tel. 8602237973 lub u państwa Orzechowskich, tel. 8602254253.

Spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja w Stanach Zjednoczonych. 20 stycznia w niedzielę spotkanie w Manville, w New Jersey u ojców redemptorystów w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy. Msza św. z udziałem gości z Polski o godzinie 4 p.m. a po Mszy spotkanie w sali w szkole. Karty wstępu u ojców redemptorystów, tel. 9087250809. Pozdrawiamy proboszcza parafii, o. Stanisława Słabego, Chrystusowca z parafii Sterling Heits.

20 stycznia w niedzielę w Lindel w parafii św. Teresy Msze św. o godzinie 7:30 i 10:30 będą odprawiane pod przewodnictwem ojca z Radia Maryja z Torunia. Ojciec wygłosi też Słowo Boże. Po Mszach św. spotkanie przy ciastku i kawie w sali przy parafii. Serdecznie zapraszamy, pozdrawiamy ks. proboszcza Mirosława Króla.

20 stycznia także Rodzina Radia Maryja spotka się na opłatku w Detroit. Pierwszym miejscem spotkania w Detroit będzie Hamtramck. Msza św. o godzinie 10:00 w parafii Matki Bożej Królowej Apostołów, gdzie proboszczem jest ks. Bogdan Miłosz, którego serdecznie pozdrawiamy. Msza św. o 10 rano a po Mszy św. spotkanie w sali parafialnej. karty wstępu u pani Anny Ligenza, tel. 7345910787.

Również 20 stycznia 2 niedzielę spotkanie w Sterling Heits, Michigan, niedaleko Detroit. O godzinie pierwsze po południu Msza św. w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Sterling Heits. Po Mszy św. spotkanie w sali parafialnej. Karty wstępu u państwa Elżbiety i Marka Bieciuk, tel. 5866779385. Pozdrawiamy ks. proboszcza Sławomira Murawkę. Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkania w Rodzinie Radia Maryja.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl