Rowerzyści odwiedzili toruńskie Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II

Na Eucharystię i poświęcenie rowerów do Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu przybyli dziś cykliści. Modlitwą chcieli zainaugurować kolejny sezon rowerowy.

– Trzeba rowery święcić, żeby było bezpiecznie, żeby Pan Jezus był z wami, kiedy odwiedzacie miejsca i zaczynacie ten czas rowerowy – mówił do przybyłych o. Andrzej Laskosz CSsR, kustosz Sanktuarium.

Na Mszy św. obecni byli także rowerzyści spoza Torunia. Nowy sezon rowerowy chcieli rozpocząć od modlitwy i poświecenia rowerów, bo jak sami mówią – jest to dla nich bardzo ważne.

 

TV Trwam News/RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl