fot. kalwaria.franciszkanie.pl

Rekolekcje przy grobie Ojca Wenantego Katarzyńca

Ojcowie franciszkanie z Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej zapraszają na rekolekcje przy grobie Ojca Wenantego Katarzyńca. Spotkania odbędą się jesienią 2021 roku.

Rekolekcje wpisują się w obchody 100. rocznicy śmierci Sługi Bożego Ojca Wenantego Katarzyńca, która przypada w tym roku [czytaj więcej].

O. Wenanty Katarzyniec „przypomina nam o sensie i wartości chrześcijańskiego życia, którego wielkość zależy nie od nadzwyczajności dokonań, ale od mocy pragnienia i ukochania”.

Na październik, listopad i grudzień 2021 r. zaplanowane są rekolekcje dla małżeństw, osób życia konsekrowanego, kapłanów i osób świeckich.

Terminy rekolekcji:

– 22-24 października – W milczeniu… z Ojcem Wenantym (koszt 200 zł)

– 6-14 listopada – Lectio divina – W milczeniu ze Słowem Bożym (koszt 700 zł) 

– 22-25 listopada – Dla kapłanów (koszt 400 zł)

– 3-5 grudnia – Dla małżeństw – turnus podstawowy (koszt od pary 400 zł)

Szczegółowe informacje o rekolekcjach oraz zapisy na rekolekcje można kierować pod numery telefonów: Lectio divina – o. Dariusz (tel. 784 469 010); Dla kapłanów – o. Edward (tel. 532 076 902); W milczeniu… z Ojcem Wenantym – o. Edward (tel. 532 076 902); Dla małżeństw – Wiesiek Solarz (tel.600 826 169).

Więcej informacji można znaleźć na stronach https://wenanty.pl/ oraz http://kalwaria.franciszkanie.pl/.

O. Edward Staniukiewicz OFMConv

 

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl