fot. Instytut Prymasowski

Pielgrzymka dziękczynna muzyków kościelnych do grobu bł. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

W sobotę, 8 października, do grobu bł. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Archikatedrze Warszawskiej pielgrzymować będą muzycy kościelni. Do udziału w wydarzeniu zaprasza Federacja Caecilianum i Komisja Muzyki Kościelnej Archidiecezji Warszawskiej.

Pielgrzymka dziękczynna rozpocznie się o godzinnie 10.00 Mszą świętą w Archikatedrze Warszawskiej. Będzie jej przewodniczył ks. kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski. W pielgrzymce mogą wziąć udział chóry, schole, organiści i muzycy kościelni. Wydarzeniu będzie przyświecać hasło: „Włączcie się w potężny chór narodu”.

Federacja Caecilianum i Komisja Muzyki Kościelnej Archidiecezji Warszawskiej

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl