
Papież Franciszek podjął temat refleksji nad przeżywaniem tajemnicy Bożego Narodzenia
Ojciec Święty Franciszek podjął dziś w Watykanie temat refleksji nad przeżywaniem tajemnicy Bożego Narodzenia. Podczas audiencji generalnej Papież wskazał, że Boże Narodzenie zachęca nas do zastanowienia się nad dwiema kwestiami.











