Msze święte za Ojczyznę

W Niepokalanowie sprawowana dziś będzie comiesięczna Msza św. za Ojczyznę. Eucharystia sprawowana jest w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, o godz. 16.

Na Mszę św. do Bazyliki NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask zapraszają Ojcowie Franciszkanie i uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

Msza św. za Ojczyznę odprawiona zostanie także w Kościele Garnizonowym p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Gdańsku. Uczestnicy Krucjaty Różańcowej z Trójmiasta zapraszają wiernych na godzinę 13.

Z Maryją Królową Polski modlimy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu – zaznacza ks. Jarosław Edward  Piotrowski z Kościoła Garnizonowego w Gdańsku.

Ewangelia, Słowo Boże, ale też składane przez nas Śluby Jasnogórskie Narodu Polskiego, są to istotne dla chrześcijaństwa kwestie budowania postawy każdego z nas, każdego z Polaków, tych którym leży na sercu dobro ojczyzny – podkreślał Ks. Jarosław Edward  Piotrowski.

Ojcowie Franciszkanie i uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę zapraszają wiernych do włączenia się w modlitwę za Ojczyznę.

 

RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl