fot. Autorstwa P. Vojtěch Kodet - permission to use it for "good purposes" - see link: http://www.vojtechkodet.cz/o-webu/ - http://www.vojtechkodet.cz/obrazek.php?id=503-24-6-2013.jpeg, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=81193012

„Moja Misja Trwa” – seria filmów o o. Dolindo Ruotolo autorstwa J. Bątkiewicz-Brożek

Co sprawiło, że o. Dolindo Ruotolo był tak fascynującą postacią? Na to i inne pytania związane z mistykiem stara się odpowiedzieć seria filmów Joanny Bątkiewicz-Brożek.

Joanna Bątkiewicz-Brożek jest autorką bestsellerowej biografii „Jezu, Ty się tym zajmij!” oraz wicepostulatorką procesu beatyfikacyjnego o. Dolindo Ruotolo. Wraz z Wydawnictwem Esprit stworzyła kolejne dzieło poświęcone postaci tego skromnego Sługi Bożego. Tym razem jest to seria filmów Pod tytułem „Moja Misja Trwa. Śladami Ojca Dolindo Ruotolo”.

Dzięki nim odwiedzimy miejsca związane z życiem mistyka oraz poznamy nowe fakty o nim i proroctwa, które wygłosił, a także jego cierpienia, w których heroicznie wytrwał.

Cała seria dostępna będzie [na kanale Youtube Wydawnictwa Esprit].

Pierwszy odcinek pojawi się już we wtorek.

Filmy mają na celu promocję drugiej część biografii o. Dolindo Ruotolo autorstwa Joanny Bątkiewicz-Brożek – „Jezu, Ty się tym zajmij 2. Moja Misja Trwa”, która już jest możliwa do kupienia.

opoka.org/radiomaryja.pl

drukuj