Pokutne Marsze Różańcowe w Polsce

W przeddzień  święta Matki Bożej Różańcowej  w Warszawie, rozpocznie się Pokutny Marsz Różańcowy. Rozpocznie go Msza święta, sprawowana przez abp Henryka Hosera w katedrze św. Floriana o godz. 18.00. Następnie marsz ten  przejdzie do Archikatedry św. Jana, gdzie przy grobach Prymasów  Polski odda naszą Ojczyznę Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Całe wydarzenie zostanie uświetnione występami chórów z Polski i Węgier.

Przedsięwzięcie zorganizowane zostało przez sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

„Z Maryją, Królową Polski, módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!” z  tą myślą kroczyli wierni modląc się do Maryi Panny.

Marsze Różańcowe

Warszawa, 6 października, godz. 18:00

Rozpoczęcie Mszą Świętą w katedrze św. Floriana, którą odprawi abp Henryk Hoser. Następnie marsz w stronę grobów Prymasów Polski, połączony z programem modlitewno-patriotycznym.

Poznań, 7 października, godz. 15:00

Rozpoczęcie Mszą świętą za Ojczyznę w kościele p.w. Bożego Ciała przy ul. Krakowskiej (Danuta Ratajewska – tel.: 797 355 240)

Olsztyn, 6/7 października, godz. 24:00

Nocny marsz pokutno-różańcowy z Olsztyna do Gietrzwałdu. Zbiórka przy kościele MB Różańcowej, Żytnia 68. Zakończenie Mszą świętą w Sanktuarium w Gietrzwałdzie o godz. 7.00. (Krystyna Witkowska – tel.: 89 534 58 18)

Stróże k. Kraśnika, 7 października, godz. 16:00

Po Mszy Świętej o godz. 16.00 w Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Stróży ( k. Kraśnika ) – nabożeństwo różańcowe w intencji Ojczyzny, wiernej Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu

Białystok, 7 października, godz. 15.00

Spotkanie o godz. 15.00 przy Misyjnym Krzyżu przy Kościele Św. Jadwigi przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki. Po odmówieniu Koronki do Bożego Miłosierdzia przejście ulicami z modlitwą Różańcową. Kontakt: Krystyna Jesionowska, telefon 669 606 444.

Więcej informacji na stronie:

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl

 

RIRM/Krucjata Różańcowa za Ojczyznę 

drukuj