fot. https://twitter.com/EpiskopatNews

Ks. abp S. Gądecki złożył życzenia członkom Straży Granicznej, Wojska, Policji i Służby Leśnej

Pełnicie, drodzy państwo, wyjątkowo ważną rolę w obecnym czasie, to jest służba, która czuwa nad bezpieczeństwem naszego kraju, ale przede wszystkim nad bezpieczeństwem naszych granic – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, ks. abp Stanisław Gądecki, w życzeniach skierowanych do członków Straży Granicznej, Wojska, Policji i Służby Leśnej.

Życzenia bożonarodzeniowe od przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski w piątek zostały opublikowane na Twitterze.

„Pełnicie, drodzy państwo, wyjątkowo ważną rolę w obecnym czasie, to jest służba, która czuwa nad bezpieczeństwem naszego kraju, ale przede wszystkim nad bezpieczeństwem naszych granic. Gdy myślimy o pewnej analogii, która nasuwa się właśnie w związku z Bożym Narodzeniem, to jest to jakby służba pasterzy, którzy czuwają nad stadem, którzy czuwają nad bezpieczeństwem stada, czyli bezpieczeństwem naszych rodaków” – napisał przewodniczący Episkopatu.

Ks. abp Stanisław Gądecki pobłogosławił opłatki przeznaczone dla członków Straży Granicznej, Wojska, Policji i Służby Leśnej.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl