fot. TV Trwam

Ks. abp M. Jędraszewski: Drogim Słuchaczom Radia Maryja życzę wpatrzenia we wzór Najświętszej Maryi Panny z Groty Betlejemskiej

Święta Bożego Narodzenia będą wspaniałe, kiedy wszyscy będziemy wpatrzeni we wzór Najświętszej Maryi Panny z Groty Betlejemskiej. My też musimy rozważać ten wielki cud Bożej dobroci, że chciał stać się Bratem każdej i każdego z nas i swoją obecnością pośród nas sprawić, że będziemy na nowo Bożymi dziećmi. Takiego dziecięctwa Bożego, radości i nadziei na nowy 2020 rok życzę wszystkim z całego serca – powiedział ks. abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski, składając życzenia słuchaczom Radia Maryja.

Ks. abp Marek Jędraszewski z okazji Świąt Bożego Narodzenia skierował życzenia do słuchaczy Radia Maryja.

– Dla wszystkich Drogich Słuchaczy Radia Maryja pragnę życzyć wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia. Będą na pewno wspaniałe wtedy, kiedy wszyscy będziemy wpatrzeni we wzór Najświętszej Maryi Panny z Groty Betlejemskiej. Św. Łukasz pisze, że kiedy przybyli do tej groty pasterze i zwiastowali to, co słyszeli od aniołów: że narodził się Zbawiciel, Mesjasz, Pan – Matka Najświętsza te wszystkie wspaniałe wieści zachowywała w swoim sercu i rozważała. My też musimy rozważać ten wielki cud Bożej dobroci, że chciał stać się Bratem każdej i każdego z nas, i swoją obecnością pośród nas sprawić, że będziemy na nowo, na powrót, Bożymi dziećmi. Takiego dziecięctwa Bożego, radości i nadziei na nowy 2020 rok życzę wszystkim z całego serca –  mówił metropolita krakowski.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl