Czuwanie modlitewne w ramach akcji „Jerycho”

1 grudnia w Krakowie-Łagiewnikach rozpocznie się diecezjalna akcja „Jerycho”. Jest to modlitewne czuwanie trwające siedem dni – do 8 grudnia, przygotowujące do Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia ogłoszonego przez papieża Franciszka.

„Jerycho 2015” odbędzie się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, w Kaplicy św. Siostry Faustyny.

Rozpocznie się Mszą św. sprawowaną w bazylice, 1 grudnia 2015 roku o godz. 18.00. Zakończenie – 8 grudnia – również Mszą św. o godz. 18.00 pod przewodnictwem ks. bpa Grzegorza Rysia.

Zwracamy się do wszystkich wspólnot zakonnych, świeckich, parafialnych, ruchów, stowarzyszeń, z prośbą o włączenie się do czuwania modlitewnego. Przewidujemy dyżur modlitewny dla każdej Wspólnoty około czterech godzin – zachęcają organizatorzy.

8 grudnia w Kościele katolickim rozpocznie się Nadzwyczajny Rok Miłosierdzia i potrwa do Niedzieli Chrystusa Króla Wszechświata.

Milosierdzie.pl/ RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl