„Bóg patrzy na serce” – rekolekcje dla małżeństw niepłodnych

W sobotę 22 października w Krakowie odbędą się rekolekcje dla małżeństw niepłodnych pod tytułem „Bóg patrzy na serce”. Po raz pierwszy od dwóch lat spotkanie będzie organizowane stacjonarnie w klasztorze Zgromadzenia Sióstr Nazaretanek przy ulicy Nazaretańskiej.

Stowarzyszenie „Abraham i Sara” oraz Krakowskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw zaprasza na rekolekcje dla małżeństw niepłodnych pod tytułem „Bóg patrzy na serce”.

– Spotkamy się w gościnnym domu Sióstr Nazaretanek w Krakowie, gdzie będziemy mogli doświadczyć wspólnoty w modlitwie i spotkać inne małżeństwa przeżywające podobne trudności. Posłuchamy konferencji znanego i cenionego duszpasterza ks. dr Jana Abrahamowicza, duszpasterza małżeństw niesakramentalnych, proboszcza parafii  Miłosierdzia Bożego w Krakowie. W czasie wykładu pt. „Adopcja, i co dalej?” dowiemy się, jak wyglądają procedury adopcyjne oraz z jakimi radościami i trudnościami możemy się spotkać, gdy adoptujemy dziecko. Cennym uzupełnieniem wykładu będzie świadectwo szczęśliwych rodziców adopcyjnych. Będziemy też zawierzać nasze tęsknoty w czasie Mszy św. w intencji o dar potomstwa. Na koniec będziemy mogli uwielbić Pana Boga w pięknym nabożeństwie poprowadzonym przez Saletyńską Wspólnotę Nowej Ewangelizacji – wskazują organizatorzy.

Więcej informacji i zapisy [tutaj].

 

 

 

 

Stowarzyszenie „Abraham i Sara”

 

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl