fot. twitter.com/jhwesten

Założyciel portalu LifeSiteNews wskazał, że Polacy stając w obronie nienarodzonych dzieci są inspiracją dla katolików na Zachodzie

W stronę wiernych w Polsce płyną słowa wsparcia zza oceanu. John-Henry Westen, założyciel portalu LifeSiteNews w specjalnym nagraniu skierowanym do Polaków, podkreśla, że stając w obronie nienarodzonych dzieci, jesteśmy inspiracją dla katolików na Zachodzie.

John-Henry Westen to redaktor naczelny i założyciel portalu LifeSiteNews, a także obrońca życia. W obliczu batalii o życie, jaka toczy się w Polsce, postanowił wesprzeć wszystkie osoby wierzące. Przypomniał, że skrajna lewica przeniosła swoją wojnę przed polskie kościoły.

– Jesteśmy wdzięczni, że polscy katolicy, prawdziwi mężczyźni, którzy akceptują swoje ojcostwo, własną piersią bronią kościołów i pomników swoich przodków przed atakiem lewicowców. Zapewniamy ponadto naszych braci i siostry w Polsce, że ruch pro-life na całym świecie o nich nie zapomniał – poinformował John-Henry Westen, redaktor naczelny i założyciel portalu LifeSiteNews.

Nie jesteście sami – powiedział John-Henry Westen po polsku.

– Jesteśmy z wami. Modlimy się za was, dziękujemy Bogu za to, co zrobiliście dla dzieci nienarodzonych i dla katolickiej tradycyjnej kultury. Moi drodzy bracia i siostry w Polsce, jesteście dla nas niesamowitą inspiracją, tu, na Zachodzie. Jesteście jednym z ostatnich narodów na ziemi trwającym przy prawdzie Chrystusa, broniącym bezbronnych dzieci nienarodzonych. Nigdy się nie poddawajcie! Przewodniczyliście walce pro-life, walcząc o ochronę nawet upośledzonych dzieci przed zabijaniem w łonach ich matek. To wy z mocą bronicie swoich kościołów i pomników. Jesteście bohaterami. Jesteście moimi bohaterami, jesteście bohaterami każdej katolickiej, proliferskiej rodziny w Ameryce – ocenił John-Henry Westen.

Katolicy na całym świecie widzą, co dzieje się w Polsce – mówił założyciel portalu LifeSiteNews. Dodał, że wspólnie podejmujemy walkę, poprzez modlitwę, w obronie serca i duszy Polski.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl