Zakończenie i inauguracja

19 i 20 września w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbędzie się zakończenie II-go roku wykładów Telewizyjnego Uniwersytetu Biblijnego, który na antenie Telewizji Trwam jest prowadzony przez Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II.

Zakończenie będzie jednocześnie inauguracją III-go roku studiów. Wykładom na antenie TV Trwam patronuje ksiądz kardynał Gianfranco Ravasi, przewodniczący Papieskiej Rady Kultury. Wystosował on specjalne przesłanie do słuchaczy TUW.

– Upłynął kolejny rok pracy akademickiej Telewizyjnego Uniwersytetu Biblijnego. Gratuluję Wam wszystkim wytrwałości i zaangażowania w pochylaniu się nad Księgą Ksiąg poprzez studium istotnych tematów z zakresu egzegezy, historii oraz teologii biblijnej – napisał kardynał Ravasi, Wielki Kanclerz TUW.

Słuchacze kończący drugi rok uniwersytetu, po uzyskaniu zaliczenia, odebrali dyplomy z rąk księdza prof. dra hab. Henryka Witczyka, rektora Telewizyjnego Uniwersytetu Biblijnego.

Katarzyna Cegielska

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl