Fot. Podlaska KAS

Wysokie Mazowieckie: KAS zlikwidowała nielegalny salon gier hazardowych

Funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zlikwidowali w Wysokiem Mazowieckiem nielegalny salon gier hazardowych. Zabezpieczono 6 automatów, na których możliwe było prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom. Właścicielom urządzeń oraz osobom urządzającym tego typu gry grożą wysokie kary.

Funkcjonariusze KAS z Łomży ustalili, że na jednej z posesji w centrum Wysokiego Mazowieckiego działa nielegalny salon gier hazardowych. Po wejściu do lokalu mundurowi zabezpieczyli 4 automaty do gier. Kolejne 2 urządzenia znajdowały się pomieszczeniu na tyłach posesji.

Automaty zostały zajęte do wszczętego przez funkcjonariuszy KAS postępowania. Oprócz sankcji karnych w postaci grzywny lub kary pozbawienia wolności, osoby urządzające nielegalne gry hazardowe oraz posiadające automaty wbrew przepisom muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu.

 Podlaska KAS

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl