fot. episkopat.pl

Wychowanie dzieci i młodzieży w rodzinie polonijnej – we wrześniu rusza kongres

W dniach 10-11 września br. w Niemczech odbędzie się V Kongres Rodzin Polonijnych. W programie Msza św., ciekawe wykłady, świadectwa oraz spotkanie integracyjne przy ognisku. Trwają zapisy na wydarzenie.

Miejscem Kongresu jest Calsberg w Niemczech. Spotkania będą odbywać się w Międzynarodowym Centrum Ewangelizacji „Marianum”. Poruszana tematyka będzie się skupiać wokół wychowania dzieci i młodzieży w rodzinie polonijnej. W wydarzeniu można uczestniczyć także online. Zapisy [tutaj].

Organizatorami V Kongresu Rodzin Polonijnych są Polonijna Rada Rodziny przy Delegacie KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej oraz Fundacja „Pomoc Rodzinie”.

Szczegółowy program poniżej.

V Kongres Rodzin Polonijnych 2022 PROGRAM +PLAKAT

radiomaryja.pl

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl