WSKSiM otwiera nowe kierunki

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu poszerza swoją ofertę studiów podyplomowych.

Do 31 stycznia trwa nabór na nowe kierunki. Już od marca ruszają studia z zakresu mediacji pojednawczych w rodzinie. Kierunek to odpowiedź na zapotrzebowanie społeczne. Wykształci nie tylko specjalistów w dziedzinie mediacji rodzinnych. Słuchacze zdobędą wiedzę z zakresu rozwiazywania problemów na polu gospodarczym, cywilnym, pracowniczym i karnym.

Nowością jest też kierunek z zakresu ochrony danych osobowych. Profil powstał w odpowiedzi na tzw. RODO. Studia oferują wiedzę niezbędną do podjęcia stanowiska inspektora danych osobowych.

Dodatkowo trwa drugi już nabór na prestiżowe studia podyplomowe z zakresu ekonomii MBA. Zajęcia na wszystkich oferowanych przez uczelnie kierunkach prowadzą wybitni specjaliści z Polski i z zagranicy.

Ponadto filarem kształcenia są wartości etyczne – mówi dr Dorota Żuchowska, dziekan WSKSiM.

Nie da się w zasadzie mówić, czy to w dziennikarstwie czy o polityce ochrony środowiska, ani o logistyce czy ekonomii, jeżeli nie opiera się tego na etyce. W zasadzie każdy kierunek, który mamy w swojej uczelni, ma w swoim programie etykę zawodową. To jest bardzo ważne i studenci sobie chwalą to, że jest możliwość odniesienia się do sposobów podejścia do określonych problemów, które pojawiają się w zawodzie. Dla kogoś, kto pracuje i podejmuje na co dzień decyzje, to jest bardzo ważne, żeby właśnie odnaleźć taki punkt odniesienia w relacjach z drugim człowiekiem, ale też w relacjach w przedsiębiorstwie – zaznacza dr Dorota Żuchowska.

Szczegółowe informacje o kierunkach, jakie oferuje WSKSiM w Toruniu i zasadach rekrutacji, są dostępne na stronie internetowej uczelni.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl