fot. twitter.com/podlaskaPolicja

Woj. podlaskie: Gruzin zatrzymany za przewóz osób nielegalnie przebywających w Polsce

Kolejną osobę – obywatela Gruzji zatrzymała policja w Podlaskiem w związku z przewozem osób, które nielegalnie przebywają w Polsce – poinformował dziś rano Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji.

W Tonkielach policjanci ze Szczecina zatrzymali samochód marki skoda kierowany przez Gruzina, który przewoził czterech obywateli Syrii, którzy nielegalnie przekroczyli granicę.

„Kierowca został zatrzymany, a jego samochód trafił na parking dowodów rzeczowych” – podał Tomasz Krupa.

Rzecznik podsumował jednocześnie, że dotychczas w związku z pomocnictwem przy nielegalnym przekraczaniu granicy w Podlaskiem zatrzymano 328 osób, tzw. kurierów, którzy przewozili 1 tys. 367 migrantów.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl